Wraki Norwegia

Wraki Norwegia

Norweskie wraki nurkowe można najszybciej znaleźć poprzez naszą mapę nurkową.
Jeśli jednak chciałbyś poszukać alfabetycznie skorzystaj z poniższej listy.

Nazwa
ALBERT JANUS
ANTON SCHMITT
BARCELONA
BJARKE
BLACK WATCH
DIETHER VON ROEDER
Dornier DO 24 - Finnmark
Dornier DO 24 - Kristiansand
Dornier DO 24 - Nordland
DORNIER 26 SEEADLER
DRONNING MAUD
D/S AM-MER-MAR
DS BEGONIA
DS BUSSARD
DS EDITH
DS IRIS
D/S KARMOY
DS MIRA
DS RABAT
DS ROMANBY
FISSER
Georg Thiele
HAVBRIS
HAVDA
Heinkel 111
HERMANN KUNNE
HMS CURLEW
KJELL
KNM ULLER
LYNX
M-426
MOSEL (V-1605)
MS BANDAK
MS HADSEL
MS HAMBURG
MS SEATTLE
Sanct Svithun
Ferndale and Parat
MV SERVER
STRASSA
NEUENFELS
Odderoya
ODIN
OLDENBURG
ORP GROM
PASTAN
PRINCESS
RADBOD
Statsraad Riddervold
RIMAGE
SAVONMAA
SIGURD HUND
SIW-AINA
SS BAERUM
SS BLAAFJELD
SS BOCKENHEIM
SS FRANKENWALD
SS NERVA
SS NORDSTJERNEN
SS RINGOY
SS SEKSTAN
TOM B
TOWN WRECKS
U-711
WELHEIM
WILHELM HEIDKAMP
DS FLINT
DS JOHANN FAULBAUM
GALLIC STREAM
ALFRED VON TIRPITZ
BELGICA
CURTIS P-40 WARHAWK
DS MARTHA
Süd Amerika VIII
ARGENTINA WRECK (Argentina Emden)
BREM
ECKENHEIM SHIPWRECK
DS Gudrun
KJEVIK AIRPLANE WRECK
SKOTTEVIG
BLAAFJELD
IRMA
M-S MOI
MUREN VEST
PRO DYKK
Storsand
Aardal
Achilles
Afrika
Agnes
Akerendam
Albatros
Alstein
Altair
Anhalt
Anna Sofie
Annie Butler
Aquila
Argus
Astri
August Bolten
Auken
Austri
Baltic
Barsk
Beaconsfield
Bessheim
Bevoykollen
Birka
Bjergfin
Blohm & Voss BV 138
Blücher
Boardale
Borghild
Bristol Beaufighter Naustdal
Byvrakene
Bärenfels
Cabral
Ceang
Cement II
Constanse
Delta
Denofa 13
Donau
Dora Fritzen
Drammen
Dresden (Zeppelin)
HMS Effingham
Einar
Elgry
Elisabeth Bornhofen
Elise Shulte
Elsero
Emma
Erich Giese
Erich Köellner
Eros
Evelyn
Exito
Felix Scheder
Fidelitas
Fjordbuen
Florvag
Flyvrak sauholmen
FMF
Fram
Fusa
Geir-Finn
Gert Hansen
Gilhausen
Glen Tanar
Gothia
Gressholmen
Graoya
Gudrun Gisladottir
Haakon
Haakon Jarl
Haakon Jarl (1924)
Harrian
Hartlepool
Hattoy Ferga
Heim
Heimnes
Heinkel 111 (KjorAvika)
Heinkel HE 115
Heinkell 115C
Hekla
Helene Jensen
Helga Ferdinand
Helganes
Hera
Herkules
Heros
Heroy
Hitler
HMS Hunter
Holmengraa
Hovdingen
Ildjernsflu
Ilse Fritzen
Inger Seks
Inger Tre
Jan Hubert
Jernbarden
Jonarnes
Jupiter
Kaldnes
Kambokraft
Katja
Kilbulk
Kinn
Kirkholmen
Klaus Fritzen (Wilhelm Kunstmann)
Kletten
Kong Helge (Bjorg)
Kong Ring
Kongstind
Konsul Carl Fisser
Kraft
Krana ved Hommelvika
Krasnoselsk
Kyrre
Kystbas
Landan
Landego
Lekteren
Lekteren - Finnmark
Lekteren i Midsundet
Lekteren ved Borsa
Lekteren ved Faroya
Lossen
Lyra
Lysefjord
Laerdal
Loveid
M1101 Foch & Hubert
Marathon
Martha Hendrik Fisser
Mercantil Marica
Messerschmitt (Lyngvaer)
Mimona
Minenraumschiff 26 (MRS 26)
Morgana (Songa)
Munkejord
NAPP
Nesodtangen
Nicanor
NK02 Dragoner
Nobel
Nor29
Nordnorge
Nordvard
Norsund
Novaja Sibir
Nr. 50 - Trikkene
Ofotfjord
Olaf Kyrre
Oliva
Optima
Orizaba
Orm Jarl
PT 275, 291, 412
P-41 Uredd
Pallas
Perlen
Perseus
Peter Bornhofen (Kurland)
Pyntesundet
Pysan
Pysen
R56
Ramo
Ranheim
Rauenfels
Reinsholm (Bernhard)
Reko Tor
Remito (Boltenhagen)
Renstind (Dagobert)
Richard With
Rigel
Rokta
Roma
Roslagen
Russeren
Sala
Sam
Sanda Sug
Sandbaten
Sandeid (Sandnaes)
Sao Paulo (Alrich)
Saude (Stavanger)
Scharnhorst
Schleswig
Schwalbe
Sekstant
Selma
Senja (HEVET)
Sheaf Don
Short Sunderland
Siggen
Sigrid
Sigrun
Sirius
Sir John Lawrence
Skjerstad
Skjaervoy
Solodd
Soloy (Globe IX)
Sotra
Sperm
Spring
Stavangeren
Stalbarden
Sael
Sterk
Sterling
Sterling (skonnert Medor)
Strassburg
Svanen
Südmeer
Tanto
Thor
Thor, Lyngholm
Topdal
Tore Hund
Torp
Tott
Tourist
Trosbyfjorden
Trysfjord
TUG
Type Molch
Tyrifjord
U 711
U-64
U319
U735
UJ 1210
UJ 1704
UJ 173 (Henrich Wesselhöft)
Ukjent traler, Hilleoyane
Uloyfisk
Unika
Vegar
Vegesack
Vengetind
Verbena
Vesteraalen
Vestra
Victor IV
Viking Junior
Wartheland
Wavelet
Wolfgang Zenker
Wollatian
Wolsum
Z11 Bernd von Arnim
Z18 Hans Lüdemann
Orland
Oygard